close
Felnőttoktatásra jelentkezés
online 2017/2018. tanév
Köszöntjük a Békéscsabai Szakképzési Centrum Felnőttoktatásán
Válasszon több képzésünk közül, és adja le jelentkezését most online, a jelentkezem gombra kattintva.
A *-al megjelölt szakképzések hiányszakmákat jelölnek.
A választott szakképzés neve (1. helyen): Jelöljön meg akár több képzést is. Amennyiben az 1. helyen megjelölt képzés bármilyen okból kifolyólag (pl. kevés létszám) nem indulna el, úgy az azt követő 2. helyen megjelölt képzést vesszük figyelembe, egészen a 4. helyen megjelölt képzésig.

Tájékoztató a felnőttoktatásról
A választott szakképzés neve (2. helyen):
A választott szakképzés neve (3. helyen):
A választott szakképzés neve (4. helyen):
Jelentkező neve:
Jelentkező születési helye és ideje:
Jelentkező anyja neve:
Jelentkező tanulói azonosítószáma:
Jelentkező mobil száma:
Jelentkező e-mail címe:
Ha van szakképesítése, annak megnevezése:
További információ: felnottoktatas@bszc.hu, Tel.: +36 70 199 20 01
Állásajánlatok

Békéscsabai Szakképzési Centrum

Aktualitások
ÁSZÉV versenyeredmények

2017.05.08.

A 2017. április 3-án és 4-én Szolnokon megrendezésre került Ágazati és Ágazaton Kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenyében (ÁSZÉV) a BSZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiumának döntőbe jutott tanulói igen szép eredményt értek el.

Összesen 25-en jutottak az országos döntőbe, helyezésük alapján mindannyian többletpontokat kaphatnak a felvételin. Dobogósaink:

Bányászat ágazaton:

  1. helyezett:  Mata Zsolt  12.D
  2. helyezett:  Szivos Gergő  12.D
  3. helyezett:  Duró Zsanett  12.D

Földmérő ágazaton:

  1. helyezett: Hajdú Zsolt Károly  12.D
  2. helyezett: Tar Ádám  12.D

Közlekedésépítő ágazaton:

  1. helyezett:  Péter Máté Ferenc  12.A
  2. helyezett:  Erdősi Brigitta Dóra  12.A
  3. helyezett:  Bende Kristóf Attila  12.A


Bányászat ágazat
Balról jobbra: Mata Zsolt (1. hely), Szivos Gergő (2. hely), Duró Zsanett (3. hely)

 


Földmérő ágazat dobogósai
Középen Hajdú Zsolt Károly (2. hely), jobb szélen Tar Ádám (3. hely)

 


Közlekedésépítő ágazat dobogósai
Balról jobbra: Péter Máté Ferenc (1. hely), Erdősi Brigitta Dóra (2. hely), Bende Kristóf Attila (3. hely)

GINOP 5.2.4-16
Gyakornoki program pályakezdők támogatására
GINOP 5.2.4-16