Vízügyi Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen

2020.04.29. - 10:59

arattak győzelmet a vízműsök

2020. április 23-án - a körülmények ellenére is - megrendezték a vízügyi OSZTV döntőjét. Iskolánk négy tanulója (Balogh Levente, Fegyver Gábor, Lucz Richárd, Szabó Tamás) jutott a döntőbe, így csütörtökön online is számot adhattak tudásukról. A döntőben gyakorlati feladatokat kaptak, illetve egy szóbeli tételt kellett ismertetniük. A feladatokat az internet segítségével digitálisan kapták meg, kidolgozták, majd skype-on feleltek a versenybizottság előtt. A diákoknak ismertetniük kellett, hogyan oldották meg a feladatot, illetve a szóbeli témáról szakmai értekezést folytattak a bizottság tagjaival. Immáron hagyomány, hogy a Békéscsabai SzC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiumának diákjai előkelő helyen végeznek, hála Virág Mihály tanár úr kitartó és gondos felkészítő munkájának. Most sem volt ez másképp. A 12 döntőbe jutott versenyző közül Szabó Tamás első, Fegyver Gábor második, Lucz Richárd ötödik, Balogh Levente pedig hatodik helyen végzett. Ezzel az eredménnyel a tanulók megszerezték a technikus bizonyítványukat is, azaz ők osztálytársaikhoz képest már április 23-án vízügyi technikusok lettek!Ezúton is szívből gratulálunk nekik, méltán lehetünk büszkék tanulóinkra!

Martinák Judit

vissza
Békéscsaba Center of Vocational Training
5600 Békéscsaba, Gyulai út 32/1. centrum@bszc.hu 06 66/441-314
felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001278/2015
Békéscsaba Center of Vocational Training
5600 Békéscsaba, Gyulai út 32/1.
06 66/441-314
felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001278/2015